Všechno je jen jednou tak si to užij!!

Chinaski - členové

9. března 2009 v 19:44 |  *Chinaski*
Pavel GrohmanPavel Grohman byl společně se svým spolužákem ze základní školy Michalem Malátným zakládajícím členem skupiny Chinaski.Pavel Grohman ještě jako člen Starých hadrů bubnoval na počátku 90 let i ve skupině Zirkus Odvážná srdce, která spojovala rock s dechovou sekcí. Natočil s ní jedno album.

Dne 25.7.2008 zahynul při dopravní nehodě na své motorce.


Michal MalátnýMichal Malatný se narodil 30. 6. 1970. Teď mu je 38 let.V dětství býval tiché, zamlklé dítě. Ve čtrnácti letech začal hrát divadlo se souborem Baret S v Jičíně.Byl nejmenší ze všech a dostal přezdívku Žibusík, což bylo podle postavy chlapečka z knihy Knoflíková válka. Byl to ten nejmenší co říká :" Kdybych to byl býval věděl tak bych sem byl nechodil". Jeho vlastní jméno je Michal Novotný . Vystudoval činoherní herectví, jeho velkou láskou je i loutkové divadlo.


Štěpán Škoch se narodil 18. 9. 1975 jako syn chudého fotografa a vnuk bohatého cukráře (z Písku), který však díky únoru 1948 o všechno přišel. Matka pochází z Prahy a je to svatá žena. Od roku 1981 docházel na základní školu U Roháčových kasáren. V roce 1984 si díky neznalosti němčiny prostřelil flintou značky Hennel levou ruku. Od roku 1990 studoval Gymnázium na Pražačce, kde mimo jiného potkal i svou budoucí ženu Olgu. Po maturitě následovala Konzervatoř - obor saxofon u profesora J.Kuliševa.Otakar PetřinaMarpo, vlastním jménem Otakar Petřina je český kontroverzní raper přezdívaný též "král metafor". Byl členem uskupení Charakter crew.
Marpo v roce 2005 vydal debutové album Původ umění, podílel se i na albu Rýmy A Blues rapera Gipsyho.
V roce 2006 vydal Marpo pod labelem Paranormalz Records nové album Marpokalypsa. Album obsahuje celkem 15 tracků a Marpo zde neváhal udělat několikero featuringů s americkými rapery jako Outthere, Hard Target nebo Drift. V roce 2007 pak ve spolupráci s Mc Wohnoutem a americkými Black Ops vychází The Bang Mixtape Vol. 1.A teď v roce 2007 vydal nové album Rapstar
Dosud Marpo natočil čtyři videoklipy - Jsem, Jděte mi z cesty, Let's go a Nech to běžet.Petr KužvartPetr Kužvart je od roku 2000 členem skupiny Chinaski. Bravurně ovládá trubku a zpěv. Rád cestuje a učí na umělecké škole v Praze (na trubku). Taky je vedoucím na dětském táboře Sluneční zátoka nedaleko Písku.

František TáborskýFrantišek Táborský se narodil 2. 05. 1974, ve znamení Býka.Napsal Nebe v loužích s textem Tomáše Rorečka.(sorry ale víc jsem už nenašla)Ondřej ŠkochOndřej Škoch,se narodil 8. 04. 1979 ve znamení berana.
Absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka - obor kytara (J. Šindler), v současné době student konzervatoře Jaroslava Ježka - obor skladba, dirigování (M. Krebs).;
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama