Všechno je jen jednou tak si to užij!!

Květen 2009


Tokio Hotel - xD

28. května 2009 v 16:48 *Tokio Hotel*
z toho nemožu xD držte huby paní učitelka zpíváXD nebo ten Gustav xD škoda že Blaženka není domaxD

Tomuv úsměv xD

27. května 2009 v 17:20 *Tom Kaulitz*

10

výtlemxDxDxD

8

www.tokiohotelfurimmer.comneviňátko xDXDXD

www.tokiohotelfurimmer.com

16_2
Tokio Hotel - Reden live dvd

26. května 2009 v 20:59 *Tokio Hotel*
mno prostě boží písničky a kukněte se asi ve 2:16 má Bill krásný pohled:D lowuju:D


Fotešky Billíka:D

26. května 2009 v 20:41 *Bill Kaulitz*
krááása:D

ten usměv :D mno božíí:D

:)


ksichtíky:D:D

26. května 2009 v 20:26 *Tokio Hotel*
(528x356, 52Kb)
To sem tu musela dát xD také ksichty všeci XD

Moje kecy:)

25. května 2009 v 14:39 *Moje kecy:)*
Čauu:D tákže jelikož se nudím tak jsem wytvořila nowou rubriku Moje kecy:) už newím co bych tu přidala tákže musím přemýšlet což já nerada teď jsemv e škole na pc a jsou tu staré fotky takže tu možná nějakou dám i když jako ani na jedné nevypadám normálně:D uwidíme tak zatím pá jdu hledat nějakou normální fotku xD což nwm jestli najdu xD

Billovo nové auto

10. května 2009 v 10:40
Bill má novou sněhobílou Audi Q7(asi za 2 miliony Kč).Může jet rychlostí 250km/h.

Tomovo nové auto

10. května 2009 v 10:37 *Tom Kaulitz*
Tomovo nové auto.Šedívé Audi R8(asi za 3 miliony Kč).Moderní sporťák,který může jet rychlostí až 301km/h.

Billova new učes a make up

9. května 2009 v 22:03 *Bill Kaulitz*a tady jeho nový make up
Tak já nevím ale předtím byl lepší se mi zdá ale uvidíme mno

Exkluzivně pro Bravo! Tom mluví o dívčím gangu, který je sleduje: "Už to není legrace!"

9. května 2009 v 21:51 *Tokio Hotel*
Tohle už není legrace!
Tokio Hotel žijí ve strachu o jejich rodiny.
Tom a Bill exkluzivně pro Bravo o gangu, který je sleduje!

Tokio Hotel ve spárech zamaskovaných a převlečených pronásledovatelek!
Již šest měsíců Bill (19), Tom (19), Gustav (21) a Georg (22) a jejich rodiny a přátelé jsou sledováni francouzskou skupinou "Agfánky na turné". Jsou uráženi, ohrožováni a dokonce i napadáni! Zašlo to tak daleko, že Tom podle všeho ztratil kontrolu na benzince v Hamburgu minulý týden a udeřil 21letou členku gangu Perrine D. Nyní, poprvé mluví Tokio Hotel dvojčata Bill a Tom o žalobách: "Skoro jsme si na to zvykli, mít kolem sebe pronásledovatele," říká Bill pro BRAVO. "Ale když je napadena naše rodina, tak se překročil limit. Už to není legrace!"
Co se stalo? Na začátku dubna, matka Kaulitz dvojčat byla napadena gangem "Afgánky na turné" v Hamburgu. Aby se shromáždili důkazy proti stalkers, Tomova a Billova máma fotila dívčí gang svým mobilním telefonem. Dívky ji popadly a vytrhnuly ji mobil z ruky. Matka nahlásila tuto událost na policii. Tohle nebyla ale věc, která se udála jednou! I jiní fanoušci byli napadeni těmito francouzskými dívkami: "To jsme taky slyšeli," říká Bill. "Není to podle všeho v pořádku. Nevím, co se odehrává v mysli těch stalkers. Tohle se ale musí nějak zastavit," uznává zpěvák.
Mnoho fanoušků se bojí o jejich milované. Bojí se, že kapela je naštvaná na všechny jejich fanoušky: "Ne, rozhodně ne," Tom ujasňuje. "Fanoušci by se neměli bát. Nikdy bychom je nedali do stejné krabice jako tyhle stalkers. Víme, že naši fanoušci by něco takového neudělali. Naopak: Jsme hrozně vděční za to, jak jsou naši fanoušci podpořivý."
Někteří pronásledovatelé Magdeburgské rockové kapely nyní berou krok zpátky: začal se hon na teroristickou skupinu! Na internetu se mnoho sil přidává. "RockStarStephi" řekla v Youtube-videu, že plánuje s pár přáteli útok na gang "Afgánky na turné."
"Chceme jet do Německa a udělat vám ze života peklo," říká. Jsou tu i jiné videoklipy s výhružkami jako: "Pošleme vás do pr****," a "Nechť hon začne".
Válka mezi fanoušky a stalkers? "Agfánky se zabarikádovaly v Hamburgu," řekl zdroj.
Tohle ovšem neuklidňuje Billa a Toma. Měli být v Los Angeles s jejich producentem Davidem Jostem (36), aby nahráli další píseň a kytarové části na nové album. Ze strachu, který můžou stalkers ještě přivést a přijít blíž k jejich matce, se výlet ruší.
Alespoň dokud policie nepotvrdí, že "Agfánky na turné" se již nikdy nepřiblíží k rodinám členů kapely a Tokio Hotel tak budou moci být schopni odletět do USA pracovat na novém CD. David Jost: "Právník tří "Afgánek na turné" je v kontaktu s právníkem Billa a Toma." Snažil se zanechat návrh. Lidé zastupující Billa a Toma byli ochotni souhlasit s podmínkami, když se členky gangu podepíšou pod to, že již nikdy nepřijdou blíž k rodinám. "Právě jsme dostali zprávu, že "Agfánky na turné" za ten návrh svého právníka vyhodili," řekl David Jost. "Podle informací tento právník již zastupuje jenom jednu ze stalkers."
Konec tohoto teroru se ještě nezdá být blízko...


z blogu : www.choklis.blog.cz